School voor dieven

School voor dieven

J.J. Arcanjo

Welkom op de school voor dieven!

Op Crookhaven, een school voor toekomstige Robin Hoods, krijgen leerlingen geen wiskunde en geschiedenis, maar lessen over vervalsing en vingervlugheid. Gabriel Avery is een briljante zakkenroller, een vaardigheid die hij vaak gebruikt om zijn dikwijls lege maag te vullen. Als hij gesnapt wordt door het schoolhoofd van Crookhaven verwacht hij opgepakt te worden. In plaats daarvan krijgt hij tot zijn verrassing een uitnodiging om naar de school voor dieven te komen – en komt hij erachter dat zijn ouders, van wie hij niets weet, ook op deze school zaten.

Gabriel sluit vriendschap met de getalenteerde Penelope, de lenige Amira en de hackerstweeling Ade en Ede. Met zijn lessen en een spannende wedstrijd heeft Gabriel genoeg te doen, maar hij wil koste wat het kost meer over zijn ouders te weten komen.

Het kinderboek Crookhaven, school voor dieven is het meeslepende eerste deel in een trilogie over zelfgekozen familie, diefstal en wat het werkelijk betekent om een goed mens te zijn. Voor fans van M.G. Leonard, Anthony Horowitz en Harry Potter vanaf 9 jaar.

Leeftijd

vanaf 8 jaar

Verschijningsdatum

09-07-2024

ISBN

9789000394173

Uitvoering

E-book

Meer boeken van deze auteur

J.J. Arcanjo
09-07-2024
J.J. Arcanjo
14-07-2023
J.J. Arcanjo
16-08-2022