Boekhandel

Pers en boekhandel

Nederland

Voor recensie-exemplaren, interviews met onze auteurs, persberichten en joint promotions kunt u contact opnemen met de marketingafdeling:

Unieboek | Het Spectrum

Noëlle Mebarki
Marketeer De Leukste Kinderboeken
noelle.mebarki@unieboekspectrum.nl
+31 (0)6 52 35 08 28

Eva Bouman
Marketeer De Leukste Kinderboeken
eva.bouman@unieboekspectrum.nl
+31 (0)6 15 58 75 39

Uitgeverij Lannoo

Willemijn Roselaar
Marketeer De Leukste Kinderboeken
willemijn.roselaar@terralannoo.nl
+31 (0)20 23 64 276 

 

Vlaanderen

Voor recensie-exemplaren, interviews met onze auteurs, persberichten en joint promotions kunt u contact opnemen met de marketingafdeling:

Uitgeverij Lannoo

Astrid Maes
Marketeer De Leukste Kinderboeken
Astrid.maes@lannoo.be
+ 32 (0)51 42 43 73

 

Unieboek | Het Spectrum

Laurence Deschout
Marketeer De Leukste Kinderboeken
Laurence.deschout@lannoo.Be
+32 (0)51 42 42 98

 

 

Boekhandels

Onze boeken kunt u rechtstreeks bestellen via CB Online of via onze verkoop binnendienst. U kunt onze boeken ook bestellen via de tussenhandel, onder andere via het Centraal Depot.

Heeft u vragen over ons assortiment, verkoopprijzen, speciale acties, orders, retours, leveringen en facturen of wilt u POS-materiaal aanvragen? Neem dan contact op met onze verkoop binnendienst.

Nederland

Caroline Clasén | Coby Kraaypoel | Herman Jurgens
Verkoop binnendienst Unieboek | Het Spectrum
verkoop@unieboekspectrum.nl 
020 2364205

Jasper Kelderman I Karina Walsemann
Verkoop binnendienst Uitgeverij Lannoo
verkoop@terralannoo.nl
+31 (020) 2364271

 

Vlaanderen

Verkoop binnendienst Uitgeverij Lannoo & Unieboek I Het Spectrum
boekbestellingen@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 72

 

 

Vertegenwoordigers

Neem voor een afspraak over de nieuwe aanbieding of uw voorraden contact op met de vertegenwoordiger in uw rayon:

 

Nederland

Unieboek | Het Spectrum

Niels Nijborg
Rayon Noordwest, Noord en Oost Nederland
niels.nijborg@unieboekspectrum.nl
06 - 527 228 58

Kirsten van Romondt
Rayon Rayon Zuidwest, Zuid en Midden Nederland
kirsten.vanromondt@unieboekspectrum.nl 
06 - 310 007 66

 

Uitgeverij Lannoo

Linda Veenendaal
Key- accountmanager
linda.veenendaal@terralannoo.nl
M. +31 (0)6 29021098

Hans ter Laak
Vertegenwoordiger Rayon Noord-Nederland
hans.terlaak@terralannoo.nl
+31 (0)6 11 02 21 22

Hannah Serrarens
Vertegenwoordiger Rayon Zuid-Nederland
hannah.serrarens@terralannoo.nl
+31 (0)6 29 29 97 11

 

Vlaanderen

Helga Scheerlinck
Retail Vlaanderen - Salesmanager
helga.scheerlinck@lannoo.be
+32 (0)51 42 42 34

Goel Lauwers
Accountmanager boekhandel Midden-Vlaanderen en Antwerpen
goel.lauwers@lannoo.be
+32 496 59 87 57

Ann Van Hulle
Accountmanager boekhandel Vlaams-Brabant & Limburg
ann.vanhulle@lannoo.be
+32 497 42 27 92

Bart Van Averbeke
Accountmanager West- en Oost-Vlaanderen
bart.vanaverbeke@lannoo.be
+32 497 59 35 01

Dirk Meulemans
Keyaccountmanager buitenboekhandel
dirk.meulemans@lannoo.be
+32 496 59 87 64

 

SCHRIJF JE IN VOOR DE LEUKSTE NIEUWSBRIEF

Ontvang tips, nieuws, leuke weetjes en mis vanaf nu geen enkel leuk nieuw boek meer!