De Fluistervlammen - Het geheim van de doolhofstad

De Fluistervlammen - Het geheim van de doolhofstad

Fluistervlammen - Het geheim van de dolhofstad - Jordan Lees
De fluistervlammen
20-03-2024

Nieuwe sprookjesachtige trilogie die je niet kunt wegleggen 

Op zoek naar een betoverend nieuw boek voor jouw 10-jarige? Ontdek het eerste deel van de magische serie De Fluistervlammen: Het geheim van de doolhofstad. Dit boek is het ultieme avontuur voor liefhebbers van magische verhalen. Geschikt voor zelfstandig lezen vanaf 10 jaar, biedt dit boek een meeslepende ervaring met prachtige zwart-witillustraties van Vivienne To. Een absolute aanrader voor fans van Harry Potter, Narnia en Nevermoor. Laat je kind zich verliezen in een van de meest originele fantasiewerelden die je in tijden hebt gezien!

 

Het verhaal

Benjamiah woont in de oude en stoffige boekhandel van zijn oma. Hij heeft het moeilijk zonder zijn ouders en vrienden. Maar alles verandert als hij per post een mysterieuze pop ontvangt. De pop komt 's nachts op magische wijze tot leven en transformeert tot een aapje. Benjamiah volgt het aapje door een verborgen deur in de boekhandel naar een andere wereld. Een wereld die bestaat uit een doolhof van straten, waar kleur net zo waardevol is als goud en waar magie wordt uitgeoefend met behulp van poppen... 

Op deze magische plek, genaamd Slingerwald, ontmoet Benjamiah de brutale Elizabella. Zij is vastbesloten de verdwijning van haar broer op te lossen. Benjamiah en Elizabella moeten het tijdens de zoektocht opnemen tegen kleurenstropers, een bloeddorstige Minotaurus en een duistere magiër die over Slingerwald regeert. Zullen ze Elizabella's broer terugvinden en komt Benjamiah ooit weer thuis?

 

Fragment

Nieuwsgierig naar het boek? Hier zijn alvast een fragmenten om je een voorproefje te geven.

Leefijd: 10+

Bekijk het boek

Fluistervlammen - Het geheim van de dolhofstad

 

Bekijk het boek

 

newsletter Facebook
Jordan Lees

Een groots, magisch avontuur voor fans van Nevermoor

Benjamiah woont boven de oude en stoffige boekhandel van zijn oma. Hij piekert veel, want hij is bang dat zijn...

Leeftijd: 
10-12 jaar
Verschijningsdatum: 
28-03-2024
ISBN: 
9789000387861
Uitvoering: 
Gebonden
€ 18,99

Meer nieuws

In oorlog

In oorlog - Arend van Dam
27-03-2024
In oorlog
Meeslepend boek over de geschiedenis van van oorlogsvoering

Daaf Duif

Daaf Duif - Swapna Haddow
20-03-2024
Daaf Duif
Nieuwe, hilarische serie vol duiven en kattenkwaad

Pages