De magische apotheek - De strijd om de meteoor

De magische apotheek - De strijd om de meteoor

Anna Ruhe

Het spannende derde boek over de magische apotheek!

Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken, maar ook kan voelen. Maar waar komt deze kracht vandaan? En hoe kan ze leren ermee om te gaan? Lucie wil niets liever dan de antwoorden op deze vragen vinden, maar ze heeft grotere zorgen. Syrell de Richemont, de leider van de Eeuwigen, wil overal ter wereld nieuwe magische apotheken openen én ook de geurtjes gaan verkopen, waar de wereld niet beter op wordt.

Samen met haar vriend Mats reist Lucie naar Parijs om de plannen van Syrell te dwarsbomen. In de stad van de liefde liggen echter talloze gevaren op de loer. En Lucie ontdekt bovendien dat de antwoorden waar ze naar op zoek is in de handen van haar vijand liggen…

De magische apotheek is een spannende serie voor fans van Harry Potter en Nevermoor.

‘Een boek vol avontuur, beeldend geschreven, met fijne en herkenbare personages en ik denk echt dat veel kinderen met plezier dit boek zullen lezen. Van mij dus 5 magische sterren!’ Perfecteburenleesclub.blogspot.com

  • Deel 3 in een spannende serie
  • Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen 
  • Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin!

Lees ook uit deze serie:
De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht
De magische apotheek 2 - Het mysterie van de zwarte bloem
De magische apotheek 4 - Het toernooi van de parfumeurs

Leeftijd

10-12 jaar

Verschijningsdatum

07-04-2020

ISBN

9789000368020

Uitvoering

Gebonden
€ 16,99

Meer boeken van deze auteur

Anna Ruhe
16-11-2021
Anna Ruhe
17-08-2021
Anna Ruhe
23-03-2021
Anna Ruhe
06-11-2020
Anna Ruhe
07-11-2019
Anna Ruhe
09-05-2019