Het voorleesboek voor de allerliefste papa!
Het voorleesboek voor de allerliefste papa!
Het leukste voorleesboek voor alle papa's en hun kinderen!
Een vrolijk voorleesboek voor alle papa's die graag voorlezen, of dat nodig eens moeten gaan doen. Dit boek bevat een verzameling versjes en verhaaltjes over bekende figuren, zoals bijvoorbeeld Kobus en Kwak, Daan en Doortje, het mannenkoor, de blote koning, haas en egel, het olifantje Oliebol en nog veel meer. Maar natuurlijk komt er ook een knotsgekke, maar toch heel lieve papa om de hoek kijken.
Het voorleesboek voor de allerliefste papa is een heerlijk boek voor jong en oud waar inmiddels al ruim 10.000 exemplaren van zijn verkocht. Perfect om voor te lezen aan jongens en meisjes vanaf 3 jaar. Dagmar Stam maakte de vrolijke illustraties.
Leeftijd
Verschijningsdatum
ISBN
Uitvoering
Auteur van dit boek
Marianne Busser (1958-2025) en Ron Schröder (1958) hebben samen talloze voorleesboeken en bewerkingen van klassieke verhalen gemaakt. Daarnaast hebben ze veel geschreven voor onderwijsmethoden, kindertijdschriften en voor Sesamstraat. Onlangs verschenen Het enige echte voorleesboek van de Kerstman en Het voorleesboek vol fabels. Marianne overleed in januari 2025.